Kviečiame į PIEŠIAM 2016

Piešiam 2015 finalas; Nacionalinė Dailės Galerija

PRANEŠIMAS-KVIETIMAS
2016 m. lapkričio 16 d.
Vilnius

                      Maloniai kviečiame Jūsų švietimo įstaigos mokinį(-ę) (PRIEDAS Nr.1) dalyvauti Nacionalinio dailės darbų kūrybos konkurso PIEŠIAM finale, kuris vyks 2016 m. lapkričio 21 d., pirmadienį (registracija nuo 11 30 val., renginio pradžia 12 val.), Vilniaus Rotušėje, Didžioji g. 31, Vilniuje. Kaip atvykti link . Registruojantis, dalyvis pateikia asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.                
Finale bus paskelbta nauja konkursinė tema. Dalyviai dailės kūrybiniam darbui atlikti turės 1,5 val. (nuo 12 val. 30 min. iki 14 val.). Renginio programą pridedame.
Komisija darbus vertins pagal Nacionalinio dailės darbų kūrybos konkurso PIEŠIAM nuostatus (temos atitikimą, išraiškingumą, meninės raiškos priemonių valdymą, kūrybiškumą, originalumą, estetiškumą).
Kiekvienas finalo dalyvis atsiveža savo piešimo reikmenis. A3 formato popieriumi piešimui, indeliu vandeniui pasirūpins renginio organizatoriai.

Kviečiame finalo dalyvį(-ius) užsiregistruoti į baigiamąjį konkurso etapą iki lapkričio 18 d., 10 val. elektroniniu paštu rasa.gruodyte@biuropasaulis.lt.


PRIEDAS Nr.1

Nacionalinis vaikų dailės darbų konkursas „Piešiam!“

2016 m. lapkričio 21 d.

Vilniaus Rotušė, Didžioji g. 31,Vilnius

I grupė

Finalisto Vardas, pavardė Amžius Pedagogo Vardas pavardė Švietimo įstaiga
Saulė Girdvainytė 5 Rasa Polikevičiūtė-Kirtiklienė Klaipėdos lopšelis-darželis „Atžalynas“
Uršulė Kvedaravičiūtė 6 Asta Naruševičienė Trakų lopšelis-darželis „Obelėlė“
Martyna Mikelkevičiūtė 6 Daiva Katkutė Kretingos r. Darbėnų gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyrius
Elija Petrulevičiūtė 5 Daiva Katkutė Kretingos r. Darbėnų gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyrius
Žiedė Žiogaitė 6 Nijolė Pajaujienė Kauno lopšelis-darželis „Žara“
Rūta Cibulskytė 3,7 Rasa Paznėkienė Vilniaus lopšelis-darželis „Žvangutis“
Medeinė Kazlauskaitė 5 Milda Marija Rakutienė Vilniaus lopšelis-darželis „Švelnukas“
Gabrielė Stukaitė 6 Ingrida Navikienė Utenos lopšelis-darželis „Gandrelis“
Ugnė Kojutytė 6 Rita Bartuškienė Vilkaviško švietimo įstaiga
Kotryna Juškaitė 6 Agnė Rudaminienė Trakų Vokės gimnazija

 

II grupė

Finalisto Vardas pavardė Amžius Pedagogo Vardas pavardė Švietimo įstaiga
Patricija Žiebuolytė 9 Giedrė Šliumpienė Kauno Panemunės pradinė mokykla
Vilinta Bieliauskaitė 9 Alma Daškevičienė Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinė mokykla
Marija Mickutė 8 Rasa Bulikienė Vilniaus „Sietuvos“ progimnazija
Aneta Čebatul 9 Teresa Janovič Vilniaus r. Buivydžių gimnazija
Donata Kontrimaitė 8 Audronė Bukauskienė Palangos Stasio Vainiūno meno mokykla
Liveta Linovskytė 7 Gitana Mataitienė Elektrėnų meno mokykla
Elzė Michejenka 8 Loreta Laurinavičienė Klaipėdos Karalienės Luizės jaunimo centras
Morta Bačkutė 8 Loreta Laurinavičienė Klaipėdos Karalienės Luizės jaunimo centras
Milana Novikova 7 Svetlana Baglikova Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centras
Fausta Liudvikauskaitė 9 Aušra Arlauskienė Kazlų Rūdos sav.Plutiškių gimnazija

 

III grupė

Finalisto Vardas, pavardė Amžius Pedagogo Vardas pavardė Švietimo įstaiga
Deimantė Povilaitytė 14 Vilma Brazauskienė Vilkaviškio r. Gražiškių gimnazija
Auksė Šarauskaitė 11 Loreta Narušienė Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija
Ramunė Hvajon Vaicekauskaitė 11 Loreta Narušienė Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija
Gabija Macijauskaitė 12 Regina Sasnauskaitė Viešintų pagrindinė mokykla-daugiafunkcinis centras
Iveta Skulmytė 14 Irina Kareivienė Radviliškio Vaižganto progimnazija
Žygimantas Jacevičius 12 Asta Naruševičienė Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija
Dominykas Varkulevičius 13 Augenis Kasputis Vievio meno mokykla
Rugilė Grikštaitė 12 Danguolė Baravykienė Palangos Stasio Vainiūno meno mokykla
Valerija Kondratovič 13 Larisa Lopatina Vilniaus V.Kačialovo gimnazija
Urtė Filinskaja 11 Tadas Traidaras Vilniaus Petro Vileišio progimnazija

 

IV grupė

Finalisto Vardas, pavardė Amžius Pedagogo Vardas pavardė Švietimo įstaiga
Dominyka Kirdeikytė 15 Raimonda Sakalauskienė Užpalių gimnazija, Utenos r.
Justina Kvieskaitė 16 Laila Varnas Vilniaus „Minties“ gimnazija
Dovilė Ajauskaitė 18 Daiva Zalogienė Biržų „Saulės“ gimnazija
Laura Povilaitytė 15 Vilma Brazauskienė Vilkaviškio r.Gražiškių gimnazija
Domilė Kirstukaitė 16 Daiva Baltakytė Rokiškio Juozo-Tumo Vaižganto gimnazija
Evelina Šileikaitė 18 Rima Bingelienė Raseinių r. Šiluvos gimnazija
Rūta Dobrovolskytė 15 Angelija Vekterienė Vilniaus Karoliniškių gimnazija
Aina Vaičiulėnaitė 18 Daiva Zalogienė Biržų „Saulės“ gimnazija
Elžbieta Gilevska 16 Dovilė Blažytė-Vanagienė Vilniaus r. Kyviškių pagrindinė mokykla
Evelina Janovič 15 Teresa Janovič Vilniaus Žemynos gimnazija