„Piešiam!“ 2014 pavasaris

Nuoširdžiai dėkojame visiems, dalyvavusiems Nacionaliniame vaikų kūrybos dailės darbų konkurse „Piešiam!” 2014.

Padeka forma_ dalyviui

Atsidėkodami Jums už norą ugdyti piešimo įgūdžius, už norą tapti talentingesniems, prisegame padėkos formą – atsispausdinkite ją, įrašykite savo vardą ir pavardę.

Linkėdami gerų jums metų, lauksime Jūsų darbų ir kitame, 2015 metais organizuojamame konkurse „Piešiam!”.

Padėkos forma spausdinimui: Adobe_PDF

 

 

 


  Finalisto Vardas Pavardė Užimta vieta
Piešinys
 Bronius Kvedaras I vieta 1 gr.
 Žilvinas Eglinskas II vieta 1 gr.
 Emilija Česnakaitė III vieta 1 gr.

no images were found

 

Finalisto Vardas Pavardė Užimta vieta
Piešinys
Emilė Kleopatra Miežlaiškytė I vieta 2 gr.

no images were found

Ieva Visockytė II vieta 2 gr.

no images were found

Emilija Jonaitytė III vieta 2 gr.

no images were found

 

Finalisto Vardas Pavardė Užimta vieta
Piešinys
Sintija Raudonytė I vieta 3 gr.

no images were found

Artur Brodovič II vieta 3 gr.

no images were found

Emilija Kielaitė III vieta 3 gr.

no images were found

 

Finalisto Vardas Pavardė Užimta vieta
Piešinys
Laurita Kalpokaitė I vieta 4 gr.

no images were found

Aleksandra Zniščinska II vieta 4 gr.

no images were found

Arūnė Bitvinskaitė III vieta 4 gr.

no images were found

 


I ir II grupės dalyviai turės sukurti dailės darbą nuo 10 val. iki 12 val.

III ir IV grupės dalyviai turės sukurti dailės darbą nuo 10 val. iki 13 val.

14 val. vyks konkurso dalyvių apdovanojimas.

Finalo temą paskelbsime tik finalo dieną.
Kiekvienas dalyvis atsiveža savo piešimo reikmenis.
Pedagogai turiužregistruoti savo finalininkus baigiamajam konkurso etapui iki vasario 3 d., 15 val. e.paštu rasa.cervinskiene@biuropasaulis.lt  

Finalo dienos programa rasite čia link, galite atsisiųsti ir peržiūrėti programą pdf formatu Adobe_PDF

Finalininkų sąrašas:

I grupės finalistai

 Finalisto Vardas Pavardė  Amžius  Pedagogo Vardas Pavardė  Piešinio pavadinimas Piešinys
 Deimantė Grundulaitė  5 m.  Skaistė Kulberkienė  „Žuvyčių šokis“
 Beatričė Jonkutė 6 m.  Lina Valužytė  „Banginis gaudo žuvis“
 Žilvinas Eglinskas 6 m.  Rasa Polikevičiūtė – Kirtiklienė  „Laivai“
 Evaldas Norkus 6 m.  Giedrė Kontrimienė  „Laivas“
 Gabija Banišauskaitė 6 m.  Danuta Radiuš  „Jūros gelmių karalienė“
 Emilija Česnakaitė 6 m.  Skaistė Kulberkienė  „Kai undinė dainuoja jūrai“
 Bronius Kvedaras 5 m.  Gražina Legeckienė  „Jūros pasakų pilis“
 Ugnė Spalinskaitė 6 m.  Aldona Gudmanienė  „Legenda – Jūratės gintaro pilis“
 Akvilė Kisliūtė 5 m.  Dijana Borisovienė  „Banginiukas ieško draugų“
 Polina Kravčenko 6 m.  Irina Ticomirova

II grupės finalistai

 Finalisto Vardas Pavardė  Amžius  Pedagogo Vardas Pavardė  Piešinio pavadinimas Piešinys
 Emilė Kleopatra Mielžlaiškytė  9 m.  Rasma Raudonienė  „Bangpūtys supyko“
 Dovilė Patalauskaitė 9 m.  Olga Meškuotienė  „Undinėlės karalystė“
 Ugnė Lunytė 9 m.  Audra Mockuvienė  „Jūros pasakos žuvelės“  
 Digna Kugelevičiūtė 7 m.  Audra Mockuvienė  „Spalvotas jūros pasaulis“  
 Gabrielė Dinapaitė 10 m.  Laima Šepiraitė „Žuvis skraiduolė žvelgia į manę visa savo gyvastimi“
 Gerda Mačionytė 10 m.  Žydrūnė Kaukėnienė „Povandeninis pasaulis“
Karolis Šarkauskas 9 m. Lina Skaisgirienė  „Žuvų karalienė“
 Viktorija Rickevičiūtė 10 m.  Gražina Sidaravičienė  „Mano auksinė žuvis“
 Justina Stankutė 7 m.  Vilija Stankienė  „Jūrų arkliuko kelionė vandens gelmėse“
 Ieva Visockytė 9 m.  Laima Mieželienė  „Jūratė ir Kastytis“

III grupės finalistai

 Finalisto Vardas Pavardė  Amžius  Pedagogo Vardas Pavardė  Piešinio pavadinimas Piešinys
 Kristupas Vitkauskas 13 m. Aušra Venckutonienė „Krakenas – jūros pabaisa“
 Greta Zmiejevaitė 14 m. Audra Mockuvienė  „Seku jūros pasaką…“  
 Sintija Raudonytė 13 m. Birutė Čiagienė „Radiacijos gniaužtuose“
 Rita Gudaitytė 12 m. Aušra Urbikienė „Gelmėse“
 Emilija Kielaitė 14 m. Rasa Vaitkutė – Žemaitienė „Jūros mistika“
 Artur Brodovič 13 m. Jelena Šepeleva „Paslaptinga naktis“
Monika Šukytė 14 m. Tadas Traidaras
 Augustina Gečaitė 14 m. Rasa Vaitkutė – Žemaitienė „Žvilgsnis į povandeninį pasaulį“
Patricija Aurylaitė 14 m. Rasa Vaitkutė – Žemaitienė „Undinės kelionė“
Simonas Šidlauskas 13 m. Tadas Traidaras

IV grupės finalistai

 Finalisto Vardas Pavardė  Amžius  Pedagogo Vardas Pavardė  Piešinio pavadinimas Piešinys
Emilė Kertinauskaitė 16 m. Salvinija Ramonienė „Jūratė ir Kastytis“
Arūnė Bitvinskaitė 18 m. Audra Mockuvienė  „Stebint jūros pasaulį“  
Sabina Kovaliauskaitė 17 m. Virginija Traškevičienė „Jūra pasakoja (1 dalis „Atlantida“)“
Dovilė Martynėnaitė 18 m. Kristina Savičiūtė „Jūros pasaka“
 Gerda Grigaliūnaitė 18 m.  Agnė Gedaminskienė „Gyvenimas jūroje“
Aleksandra Zniščinska 17 m. Aušra Venskutonienė  „Jūros istorijos“
Meda Makauskaitė 16 m.  Birutė Juzienienė „Jūratė jūros karalienė“
 Laurita Kalpokaitė 18 m. Laila Varnas  „Pasakai neprasidėjus“
Greta Šaltenytė 15 m.  Rima Keturkienė „Venecija po vandeniu“
 Veslava Pavluk 16 m. Kristina Narkevič  „Jūra“

Finalistų darbus galite peržiūrėti svetainėje čia  link  arba svetainėje www.foto.biuropasaulis.lt