„Piešiam!“ 2014 ruduo

2014 m. lapkričio 21 d., penktadienį, Nacionalinėje dailės galerijoje

Visų grupių dalyviai turės laiko sukurti dailės darbą nuo 12.30 val. iki 14 val.

15.10 val. vyks konkurso dalyvių apdovanojimas.

Finalo temą paskelbsime tik finalo dieną. Kiekvienas dalyvis atsiveža savo piešimo reikmenis.
Finalo dienos programa rasite čia link, galite atsisiųsti ir peržiūrėti programą pdf formatu Adobe_PDF

Finalininkų sąrašas:

I grupės finalistai

Finalisto vardas, pavardė Amžius Pedagogo vardas, pavardė Švietimo įstaiga
Emilija Karpinaitė 5 Rasa Kildonavičienė Šiaulių Lopšelis-darželis  „Bangelė“
Greta Navickaitė 5 Rasa Kildonavičienė Šiaulių Lopšelis-darželis  „Bangelė“
Goda Lukytė 5 Rasa Kildonavičienė Šiaulių Lopšelis-darželis  „Bangelė“
Justė Kaubrytė 6 Daiva Katkutė Darbėnų gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyrius
Auksė Martišiūtė 6 Daiva Katkutė Darbėnų gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyrius
Lėja Tamelytė 5 Vilma Navašinskienė Jonavos vaikų lopšelis darželis „Žilvitis“
Ugnė Miežytė 5 Milda Marija Rakutienė Vilniaus Lopšelis-darželis „Švelnukas“
Ema Jurevičiūtė 6 Rolanda Šilianskienė Radviliškio Lopšelis darželis  „Žvaigždutė“
Kamilė Petraškaitė 6 Asta Naruševičienė Trakų lopšelis darželis „Obelėlė“
Domilė Luščinskaitė 6 Asta Naruševičienė Trakų lopšelis darželis „Obelėlė“

II grupės finalistai

Finalisto vardas, pavardė Amžius Pedagogo vardas, pavardė Švietimo įstaiga
Karolina Mačiulevičiūtė 10 Rasa Bulikienė Vilniaus Sietuvos progimnazija
Gustė Puzinavičiūtė 10 Arūnė Janulevičienė Kauno Vyturio katalikiška vidurinė mokykla
Martynas Domulis 9 Renata Sondaitė Klaipėdos UNIVERSA VIA tarptautinė mokykla
Algirdas Leonardas Poškus 10 Jurgita Taustikienė Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla
Luka Grondskytė 9 Kristina Ališauskienė Kauno Ryto pradine mokykla
Diana Petrova 10 Larisa Lopatina Vilniaus Centro vidurinė mokykla
Aleksandra Ivanovaitė 7 Irena Staknienė Vilniaus Abraomo Kulviečio vidurinė mokykla
Adrija Bulakaitė 8 Kristina Mitkevičienė Vilniaus Balsių pagrindinė mokykla
Agata Olichnovič 10 Rasa Masliukienė Vilniaus Gerosios Vilties vidurinė mokykla
Domas Sadzevičius 7 Asta Naruševičienė Trakų pradinė mokykla

III grupės finalistai

Finalisto vardas, pavardė Amžius Pedagogo vardas, pavardė Švietimo įstaiga
Ūla Balkytė 13 Tadas Traidaras Petro Vileišio progimnazija
Žiedė Balsytė 11 Elvina Nikitinaitė Upynos Stasio Girėno vidurinė Mokykla
Erika Jurgelionytė 14 Genė Sutkienė Druskininkų Saulės pagrindinė mokykla
Rita Bružaitė 13 Audrona Žutautienė Skuodo Bartuvos progimnazija
Emilija Zalanskytė 12 Audrona Žutautienė Skuodo Bartuvos progimnazija
Kamilė Neverbickaitė 11 Saulius Gudaitis Alytaus Miroslavo gimnazija
Agnė Ališauskaitė 13 Saulius Gudaitis Alytaus Miroslavo gimnazija
Ieva Matonytė 12 Saulius Gudaitis Alytaus Miroslavo gimnazija
Danielė Derkintytė Edita Dalia Rakauskaitė Vilniaus Antakalnio progimnazija
Evelina Marcinkevič 12 Jelena Šepeleva Vilniaus Sofijos Kovalevskajos vidurinė mokykla
Lalita Vasilevskytė 13 Tadas Traidaras Petro Vileišio progimnazija

IV grupės finalistai

Finalisto vardas, pavardė Amžius Pedagogo vardas, pavardė Švietimo įstaiga
Greta Murmaitė 17 Audronė Čeponienė Ignalinos gimnazija
Rūta Karaliūtė 18 Eglė Andreikėnaitė Molėtų gimnazija
Jovita Krupavičiūtė 17 Violeta Saldūnienė Vilniaus Radvilų gimnazija
Aleksandra Zniščinska 18 Aušra Venskutonienė Trakų Vokės gimnazija
Rusnė Čibiraitė 17 Audronė Čeponienė Ignalinos gimnazija
Meda Makauskaitė 17 Birutė Juzėnienė Gelvonų vidurinė mokykla
Vilija Regina Milašiūtė 18 Laila Varnas Vilniaus „Minties“ gimnazija
Natalija Butylkina 16 Jelena Šepeleva Ateities vidurinė mokykla
Simona Prokopovič 16 Jelena Šepeleva Sofijos Kovalevskos vidurinė mokykla
Meda Sarolytė 17 Eglė Andreikėnaitė Molėtų gimnazija

 

Kauno_pilis._Kaunas_Castle.2006-06-11  Konkurso tema: „Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės pilys“. Kaip tikriausia žinote, Lietuvoje pilių tikrai buvo ir tebėra daug, tad idėjų piešiniams pakaks.
Daugiau apie naująjį konkursą rasite nuostatų puslapyje.
Principas išlieka tas pats – Jūs piešiate piešinius, siunčiate arba atnešate juos mums, kur susirinkusi autoritetinga komisiją atrenka geriausius. Geriausių darbų autoriai važiuoja sutartą dieną į Nacionalinę dailės galeriją, kur ir parodys visus savo gebėjimus.