Finalistai – „Piešiam!“ 2014 pavasaris

Sveiki,
Po intensyvaus dailės piešinių konkurso darbų vertinimo turime jau ir finalistus.
Štai jie:

I grupės finalistai

 Finalisto Vardas Pavardė  Amžius  Pedagogo Vardas Pavardė  Piešinio pavadinimas Piešinys
 Deimantė Grundulaitė  5 m.  Skaistė Kulberkienė  „Žuvyčių šokis“
 Beatričė Jonkutė 6 m.  Lina Valužytė  „Banginis gaudo žuvis“
 Žilvinas Eglinskas 6 m.  Rasa Polikevičiūtė – Kirtiklienė  „Laivai“
 Evaldas Norkus 6 m.  Giedrė Kontrimienė  „Laivas“
 Gabija Banišauskaitė 6 m.  Danuta Radiuš  „Jūros gelmių karalienė“
 Emilija Česnakaitė 6 m.  Skaistė Kulberkienė  „Kai undinė dainuoja jūrai“
 Bronius Kvedaras 5 m.  Gražina Legeckienė  „Jūros pasakų pilis“
 Ugnė Spalinskaitė 6 m.  Aldona Gudmanienė  „Legenda – Jūratės gintaro pilis“
 Akvilė Kisliūtė 5 m.  Dijana Borisovienė  „Banginiukas ieško draugų“
 Polina Kravčenko 6 m.  Irina Ticomirova

II grupės finalistai

 Finalisto Vardas Pavardė  Amžius  Pedagogo Vardas Pavardė  Piešinio pavadinimas Piešinys
 Emilė Kleopatra Mielžlaiškytė  9 m.  Rasma Raudonienė  „Bangpūtys supyko“
 Dovilė Patalauskaitė 9 m.  Olga Meškuotienė  „Undinėlės karalystė“
 Ugnė Lunytė 9 m.  Audra MockuvienėKirtiklienė  „Jūros pasakos žuvelės“
 Digna Kugelevičiūtė 7 m.  Audra Mockuvienė  „Spalvotas jūros pasaulis“
 Gabrielė Dinapaitė 10 m.  Laima Šepiraitė „Žuvis skraiduolė žvelgia į manę visa savo gyvastimi“
 Gerda Mačionytė 10 m.  Žydrūnė Kaukėnienė „Povandeninis pasaulis“
Karolis Šarkauskas 9 m. Lina Skaisgirienė  „Žuvų karalienė“
 Viktorija Rickevičiūtė 10 m.  Gražina Sidaravičienė  „Mano auksinė žuvis“
 Justina Stankutė 7 m.  Vilija Stankienė  „Jūrų arkliuko kelionė vandens gelmėse“
 Ieva Visockytė 9 m.  Laima Mieželienė  „Jūratė ir Kastytis“

III grupės finalistai

 Finalisto Vardas Pavardė  Amžius  Pedagogo Vardas Pavardė  Piešinio pavadinimas Piešinys
 Kristupas Vitkauskas 13 m. Aušra Venckutonienė „Krakenas – jūros pabaisa“
 Greta Zmiejevaitė 14 m. Audra Mockuvienė  „Seku jūros pasaką…“
 Sintija Raudonytė 13 m. Birutė Čiagienė „Radiacijos gniaužtuose“
 Rita Gudaitytė 12 m. Aušra Urbikienė „Gelmėse“
 Emilija Kielaitė 14 m. Rasa Vaitkutė – Žemaitienė „Jūros mistika“
 Artur Brodovič 13 m. Jelena Šepeleva „Paslaptinga naktis“
Monika Šukytė 14 m. Tadas Traidaras
 Augustina Gečaitė 14 m. Rasa Vaitkutė – Žemaitienė „Žvilgsnis į povandeninį pasaulį“
Patricija Aurylaitė 14 m. Rasa Vaitkutė – Žemaitienė „Undinės kelionė“
Simonas Šidlauskas 13 m. Tadas Traidaras

IV grupės finalistai

 Finalisto Vardas Pavardė  Amžius  Pedagogo Vardas Pavardė  Piešinio pavadinimas Piešinys
Emilė Kertinauskaitė 16 m. Salvinija Ramonienė „Jūratė ir Kastytis“
Arūnė Bitvinskaitė 18 m. Audra Mockuvienė  „Stebint jūros pasaulį“
Sabina Kovaliauskaitė 17 m. Virginija Traškevičienė „Jūra pasakoja (1 dalis „Atlantida“)“
Dovilė Martynėnaitė 18 m. Kristina Savičiūtė „Jūros pasaka“
 Gerda Grigaliūnaitė 18 m.  Agnė Gedaminskienė „Gyvenimas jūroje“
Aleksandra Zniščinska 17 m. Aušra Venskutonienė  „Jūros istorijos“
Meda Makauskaitė 16 m.  Birutė Juzienienė „Jūratė jūros karalienė“
 Laurita Kalpokaitė 18 m. Laila Varnas  „Pasakai neprasidėjus“
Greta Šaltenytė 15 m.  Rima Keturkienė „Venecija po vandeniu“
 Veslava Pavluk 16 m. Kristina Narkevič  „Jūra“