Apie

Organizatorius:

BP_LOGO_w


UAB „BIURO PASAULIS“

 

 

Rėmėjai:

tallink_1   „AS Tallink Grupp“ www.tallink.lt

colorino_1   „Colorino Kids“ priemonės kūrybai.

lux  „Lux Express“ Grupė – tai stambiausias tarptautinis greitųjų autobusų maršrutų operatorius Baltijos regione

Konkurso tema paskelbiamą kiekvienam konkursui atskirai.
Konkurso tikslas – ugdyti kūrybinius ir meninius sugebėjimus, puoselėti vertybines nuostatas.
Uždaviniai, kuriant dailės darbus, ieškoti tradicinių tapybos ir grafikos technikų meninių raiškos priemonių, puoselėti vaikų saviraišką ir skatinti suprasti kito kūrybinę raišką bei skatinti pilietinį auklėjimą, istorinės savimonės ugdymą, kultūrinio paveldo aktualinimą.

UAB „Biuro pasaulis“ taip pat organizuoja kasmetinį dailyraščio konkursą „Rašom!“

Taip pat parodą – seminarų ciklą „Moderni mokykla“ .

Renginių fotonuotraukas, finalistų darbus, galite peržiūrėti galerijoje bei svetainėje www.foto.biuropasaulis.lt, kur rasite ir kitų renginių fotonuotraukas.


 Rekomenduojamos naršyklės:

Sąrašas rekomenduojamu naudotis naršyklių, kurios pilnai ir be iškraipymu atvaizduoja mūsų puslapį:

Operacinė sistema Rekomenduojamos naršyklės
Windows Microsoft Internet ExplorerMozilla FirefoxApple Safari, arba Google Chrome (naujausios versijos)
Mac Apple Safari arba Mozilla Firefox (naujausios versijos)

Norėdami atnaujinti naršyklę, pasinaudokite vieną iš rekomenduojamų nuorodų į naršyklės puslapį. Naudodami pasenusių versijų naršykles, Jus greičiausiai negalėsite pamatyti mūsų tinklapio neiškraipyto. Taip pat reikia pažymėti, kad pasenusių naršyklių naudojimas kelią rimtą grėsmę Jūsų kompiuterio saugumui.


 Autorinės teisės ir privatumo politika

Konkurso dalyviai, dalyvaudami konkurse „Piešiam“ sutinka, kad konkurso metu įrašyta vaizdo ar filmuota medžiaga būtų skelbiama organizatorių bei kituose interneto puslapiuose konkurso viešinimo, reklamos tikslais, negaunat atskiro konkurso dalyvio, globėjo ar tėvų raštiško sutikimo.
Konkurso dalyvių darbai negrąžinami.
Konkurso organizatoriai pasilieka teisę ir galimybę konkurso darbus eksponuoti parodose, publikuoti ir naudoti reklamos tikslais bei kviesti darbų autorius į parodų atidarymo šventes.

Visa informacija, pateikta svetainėje www.piesiam.lt, yra UAB „Biuro pasaulis“ nuosavybė.
Kopijuoti bei platinti svetainėje esančią informaciją be raštiško sutikimo draudžiama.
Interneto tinklalapyje pateikti asmens duomenys tvarkomi laikantis privatumo politikos sąlygų, Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo reikalavimų ir kitų Lietuvos Respublikos teisės aktų, reglamentuojančių duomenų tvarkymą bei apsaugą.

Pateikdami savo asmens duomenis tinklalapyje www.piesiam.lt Jūs sutinkate, kad šie duomenys būtų tvarkomi taip, kaip išdėstyta šiose privatumo politikos sąlygose.
Tinklalapyje www.piesiam.lt Jūs galite būti prašoma pateikti kontaktinę informaciją (pvz., nurodyti vardą, savo telefono numerį, el. pašto adresą) bei demografinius duomenis (pvz., amžių ar lytį). Jūsų asmeniniai duomenys gali būti panaudoti tuo atveju, jei UAB „Biuro pasaulis“ reikėtų su Jumis susisiekti arba rinkodaros tikslais. Elektroninio pašto adresu galite gauti naujienlaiškius, kuriu bet kuriuo momentų galite atsisakyti.
Renkami demografiniai duomenys taip pat gali būti naudojami siekiant svetainę geriau pritaikyti konkretiems Jūsų poreikiams, demonstruoti specialiai pagal vartotojo poreikius atrinktą turinį.
Taip pat tinklalapyje www.piesiam.lt gali būti atliekami tyrimai bei apklausos. Šie tyrimai yra savanoriški, Jūs galite atsisakyti juose dalyvauti.
Jūsų asmens duomenų tvarkymui mes naudojame saugias organizacines ir technines priemones, kurios tinkamai apsaugo šiuos duomenis nuo atsitiktinio ar neteisėto sunaikinimo, pakeitimo, atskleidimo ir nuo visų kitų neteisėtų veiksmų.
Visi surinkti asmens duomenys yra laikomi Lietuvos Respublikos teritorijoje. Registruojantis iš kitos šalies Jūsų duomenys bus perduoti į Lietuvos Respubliką. Jų panaudojimo, saugojimo ir sunaikinimo tvarką reglamentuos Lietuvos Respublikos įstatymai ir šios privatumo taisyklių sąlygos.
Jūsų asmeniniai duomenis bus naudojami tik UAB „Biuro pasaulis“. Įsipareigojame neatskleisti interneto tinklalapyje www.piesiam.lt pateiktų asmens duomenų jokioms kitoms trečiosioms šalims prieš tai negavę Jūsų sutikimo, išskyrus atvejus, kai pagal Lietuvos Respublikos įstatymus privalėsime tai padaryti.
Informacija Jūsų kompiuteryje: Siekdami padaryti Jūsų judėjimą po tinklalapį patogesnį, mes naudojame „sausainiukų“ technologiją (angl. cookies). „Sausainiukas“ – tai simbolių rinkinys, siunčiamas iš mūsų tarnybinės stoties ir laikinai patalpinamas Jūsų kompiuteryje.
Taip pat mes automatiškai fiksuojame kompiuterių IP numerius ir tinklalapio naudojimo statistiką. Ši informacija padeda mums įvertinti, ko vartotojai tinklalapyje ieško.

Trečiųjų šalių tinklalapiai: interneto tinklalapyje www.piesiam.lt yra nuorodų į kitus interneto tinklalapius. Mes nesame atsakingi už šių trečiųjų šalių tinklalapių turinį ar jų privatumo politiką net ir tada, kai į juos Jūs patenkate per mūsų tinklalapyje esančias nuorodas.

Privatumo politikos taisyklių sąlygų keitimas: mes pasiliekame teisę keisti šias privatumo taisyklių sąlygas pranešdami apie tai mūsų tinklalapyje. Jei Jūs naudositės mūsų tinklalapiu po to, kai pakeitimai bus atlikti, tai reikš, kad Jūs su jais sutinkate.

Šios privatumo politikos taisyklių sąlygos nekeičia asmens teisių, kurios jam suteiktos pagal galiojančius valstybinius įstatymus, nei riboja asmens teisių reikšti pretenzijas. Visi kilę ginčytini klausimai sprendžiami tarpusavio susitarimu, taip pat Lietuvos Respublikos įstatymų numatyta tvarka.


Kontaktai:

UAB „BIURO PASAULIS“
Vilkpėdės g. 20, Vilnius LT-03151
tel. (8-5) 236 1940
el. p. info@biuropasaulis.lt
įmonės kodas:122624188
PVM mokėtojo kodas: LT 226241811
Bankas: AB DnB NORD bankas

Konkurso koordinatorė – Rasa Gruodytė, Vilniaus Petro Vileišio progimnazijos vyresnioji mokytoja, UAB BIURO PASAULIS švietimo projektų vadovė.
Elektroninis paštas – rasa.gruodytė@biuropasaulis.lt.
Telefonas: +370  699 79643


Trumpai apie bendrovę Biuro Pasaulis.

Jūsų biuro prekių ir kitų kanceliarinių prekių organizavimą vykdome už Jus

Savo veiklą organizuojame ir vykdome taip, kad galėtume visas Jūsų biuro organizacines funkcijas atlikti už Jus. Prekių asortimentą formuojame taip, kad jame rastumėte ne tik visas Jums reikalingas kanceliarines prekes, bet ir biuro baldus, įrangą, eksploatacijos ir kitus reikmenis. Esame didžiausia biuro prekių tiekėja Lietuvoje, todėl savo klientams siūlome didelį prekių asortimentą, kuriame rasite prekes atitinkančias kainos ir kokybės santykį, išskritines prekes, verslo dovanas ir kt. Asortimentą suskirstėme grupėmis – siekiame, kad Jums būtų paprasta išsirinkti.

Su visais savo klientais siekame užmegzti partneryste paremtus santykius – aiškinamės Jūsų biuro poreikius, diskutuojame biuro kanceliarijos klausimais, siekiame padėti klientui išsirinkti tinkamiausią sprendimą tiek vizualiai, tiek finansiškai.

Siekiame naudos savo klientams

Savo veikla siekiame sutaupyti Jūsų laiką ir pinigus prisiimdami visas Jūsų biuro problemas sau. Atvyksime į Jūsų biurą ir atliksime biuro organizacinį patikrinimą – kokius spausdintuvus, popierių ir spausdinimo kasetes naudojate, kokiais kiekiais spausdinate ir pan. Išanalizavę Jūsų veiklos procesus pasiūlysime Jums optimaliausią, kartais net nereikalaujantį finansinių investicijų, sprendimo variantą.

Per ilgą darbo laiką pasirašėme bendradarbiavimo sutartis su daugiau nei 40 tūkstančių klientų, su kuriais nuolat palaikome ryšį bei siekiame užtikrinti visapusišką jų aprūpinimą biuro reikmenimis, ieškome jiems tinkamiausių sprendimų ir kartu išsprendžiame visas biuro problemas.

Siekiame kokybės kiekviename proceso etape, bendradarbiaujame tik su patikimais, kokybišką produkciją siūlančiais partneriais

Kad savo klientams galėtume teikti tik tęstines ir aukštos klasės paslaugas, savo veiką sertifikavome ISO kokybės standartu, aktyviai tobuliname savo vidaus politiką. Įmonės darbuotojams nuolat rengiame mokymus, skatiname juos tobulėti ir kelti savo kvalifikaciją.

Savo asortimentą formuojame tik su patikimais, aplinką tausojančiais tiekėjais, kurie siūlo kokybišką produkciją. Prieš siūlydami naujas prekes savo klientams pirmiausia patys jas išbandome.

Biuro Pasaulio prekes galite įsigyti:
  • Internetinėje parduotuvėje
  • Telefonu
  • El. paštu
  • Faksu
  • Parduotuvėje

Prekes pristatome tą pačią dieną
Prekes pristatome tą pačią arba kitą dieną, arba atskiru susitarimu. Prekių pristatymo klausimą su klientais deriname pasirašydami bendradarbiavimo sutartį – siekiame išsiaiškinti Jūsų poreikius bei užtikrinti Jūsų biuro veiklos tęstinumą.

Sutaupome iki 30 proc. Jūsų lėšų
Vadovaudamiesi mūsų patarimais biuro administracijos klausimais klientai vidutiniškai sutaupo 20-30 proc. biuro prekėms skiriamų lėšų.

Vykdome specialius užsakymus
Organizuojame specifinių prekių, gaminamų pagal specialų užsakymą, gamybą bei pristatymą Jums.

Stebime Jūsų apsipirkimo dažnumą bei tendencijas, primename Jums apie būtiniausių biuro prekių užsakymą


Tinklapį sudėliojo ATyi

Dėl tinklapio prašom kreiptis ATi